Skocz do zawartości

Mariusz

Właściciel
 • Zawartość

  44
 • Wpisy na Czatboxie

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Muzyka

Ostatnia wygrana Mariusz w dniu 16 Luty

Użytkownicy przyznają Mariusz punkty reputacji!

Reputacja

17 Good

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

38 wyświetleń profilu
 1. Takieee hektary trzeba zrobić xd
 2. Tak tak wiem o co wam chodzi, jutro to poprawię ;d POPRAWIONE 😄
 3. Podanie odrzucone przez wlasciciela serwera. Zamek.
 4. Pytanie dnia #4 Jeśli miłość jest ślepa, to dlaczego erotyczna bielizna jest tak popularna ? 😄 Liczę na kreatywne odpowiedzi, najkreatywniejsza zostanie dodatkowo wyróżniona !! ^^
 5. Zastosuj się do poniższego wzoru w innym przypadku podanie nie zostanie rozpatrzone! Nick: Wiek: Znajomość AMX'a(1-10): Mikrofon(TAK/NIE): Link do GT: Składka(Obowiązkowa): Dlaczego Ty?:
 6. Zastosuj się do poniższego wzoru w innym przypadku zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone! Nick zgłaszanego: Twój nick: Godzina zdarzenia: Mapa: Serwer: Opis sytuacji: Dowody(SS'y,Demka,itp)
 7. Zastosuj się do poniższego wzoru w innym przypadku odwołanie nie zostanie rozpatrzone! Nick: Serwer: Mapa: Powód bana: Opis sytuacji: Dowody(SS'y,Demka,itp):
 8. Zastosuj się do poniższego wzoru w innym przypadku odwołanie nie zostanie rozpatrzone! Nick: Serwer: Mapa: Link do bana w AMXBANS: Link do SS'ów:
 9. ZASADY OGÓLNE 1. Rejestrując się na naszym forum akceptujesz poniższy regulamin. 2. Administracja może dokonać zmian w regulaminie, w dowolnym momencie. 3. Każdy użytkownik na forum może posiadać tylko jedno konto. Skutkiem posiadania przez użytkownika wielu kont, jest blokada wszystkich kont. 4. Obrażanie innych użytkowników będzie surowo karane. 5. Zabrania się reklamowania innych stron na forum. TEMATY I POSTY 1. Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią. W przypadku, kiedy nazwa tematu będzie nieodpowiednia, temat zostanie przeniesiony do kosza. 2. Zakaz spammowania na forum tematami, które dotyczą tego samego. Jeden problem, zapytanie etc. = Jeden temat. 3. Przed napisaniem tematu upewnij się, czy takowy już nie został napisany. 4. Zabrania się wypowiadać pod swoim podaniem. 5. Zamiast pisania posta pod postem, użyj opcji edytowania postu. 6. Jeżeli wypowiadasz się pod kogoś podaniem, wymień przynajmniej trzy argumenty dlaczego jesteś na nie, lub dlaczego jesteś na tak. Zakaz pisania pod podaniem "Neutral". AWATARY I SYGNATURY 1. Zakaz posiadania awataru, lub sygnatury o treści rasistowskiej, erotycznej etc. 2. Awatar, bądź sygnatura nie może zawierać reklamy innej strony. 3. Niestosowanie się do pierwszego, bądź drugiego punktu grozi usunięciem awatara, lub sygnatury przez administrację. CHATBOX 1. Maksymalnie trzy wpisy pod rząd. Za spammowanie użytkownik zostanie nagrodzony warnem. 2. Chatbox służy do luźnych rozmów. Jeżeli masz zastrzeżenie do drugiej osoby, napisz na tą osobę skargę w odpowiednim dziale, lub wyjaśnijcie to na PW. 3. Nie pisz na chatboxie, żeby ktoś sprawdził twoją prośbę o UB. PODSUMOWANIE 1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 2. Regulamin może być na bieżąco zmieniany. Jeżeli masz jakąś propozycję, aby dodać punkt do regulaminu, napisz propozycję w odpowiednim dziale.
×